Poniedziałek, 3 sierpnia 2020 r.

Osiedle Słoneczne II – Zespół domków jednorodzinnych

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOMAL przedstawia drugą serię domków jednorodzinnych – Osiedle Słoneczne II.

Osiedle od BUDOMALu – Dom na lata

Kupno domu to decyzja, której nie podejmuje się pochopnie. Jest to poważna inwestycja na długie lata. Dlatego ważne jest, aby była to decyzja przemyślana a dokonany wybór był optymalny. Optymalnie dobry.

Nowe osiedle domków jednorodzinnych „Słoneczne II” w Koszalinie to idealny wybór dla rodziny, która ceni komfort, ciszę, bezpieczeństwo, niezależność, dla której ważna jest pozytywna atmosfera tworzona przez dom i jego otoczenie.

Pewność sukcesu!

Inwestorem i głównym wykonawcom osiedla domów jednorodzinnych „Słoneczne II” w Koszalinie jest Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOMAL sp.j. znane na koszalińskim rynku od przeszło 20 lat. Liczne grono zadowolonych klientów świadczy o tym, że satysfakcja klienta jest znakiem rozpoznawczym inwestycji prowadzonych przez firmę BUDOMAL.

Jeżeli są państwo zainteresowani ofertą, zapraszamy do przejrzenia internetowego prospekty osiedla na stronie osiedlesloneczne.budomal.pl/2 lub kontakt bezpośredni z naszą firmą, gdzie w sposób przystępny i fachowy, nasi pracownicy przekażą państwu wszystkie niezbędne informacje.